Informace k updatu tabletů na Android 11

10. 5. 2021 5 min.

Neprovádějte prosím upgrade vašeho tabletu GINA na Android 11, aplikace by přestala fungovat (pokud k tomu omylem dojde, kontaktuje prosím náš support na 720 730 830).

Aplikace Tablet již nebudeme vyvíjet, jelikož je založena na starší technologii a kvůli velkým změnám v prostředí Androidu již nedává smysl aplikaci dále upravovat. 

Proto vydáváme zbrusu novou verzi Tabletu GINA, kterou budeme brzy nasazovat. 

Nyní dokončujeme poslední úpravy a testy. V následujících týdnech bude nová verze nasazena do ostrého testování u vybraných jednotek. Jakmile bude aplikace otestována a odladěna, budeme updatovat servery ve všech krajích. Poté již nic nebrání tomu začít nový Tablet využívat i u Vás. 

Aplikace běží na zcela nové technologii, takže bude stabilnější a přináší řadu vylepšení, které vyplynuly ze zpětné vazby od Vás, mezi které patří například: 

 

Nejčastější dotazy:

Jaké budou změny pro současné uživatele a kolik vás to bude stát? 

Pro současné uživatele, kteří nechtějí přecházet na novou verzi a provozují zařízení s Androidem 10 a nižším, se nic nemění, mohou současnou verzi používat.

Pro současné uživatele, kteří budou chtít přejít na novou verzi, bude přechod zvýhodněn podle následujících kritérií. 

Ne, dostanete od nás novou verzi zcela zdarma po dobu trvání podpory podle objednávky. 

Nabídneme Vám zvýhodněnou cenu, která bude snížena o 60 % a zároveň získáte další rok podpory. 

Nabídneme Vám zvýhodněnou cenu, která bude snížena o 30 % a zároveň získáte další dva roky podpory. 

Bude nutné zakoupit zcela novou licenci za plnou cenu. 

 

Cena softwaru nového výjezdového Tabletu GINA bude 21.900,- Kč bez DPH při využití systémové navigace (Google Maps) nebo jiné naviagce (Mapy.cz, Waze, Here mapy,...).  

Tablet GINA umožňujeme dodat i s vestavěnou navigací Sygic Fleet Truck Emergency za příplatek za 3.800,- Kč bez DPH (u stávajících držitelů licencí Sygic provádíme migraci).