Představujeme Vám novou aplikaci GINA GO pro monitoring polohy a bezpečnosti pracovníků v terénu!

Zajištění bezpečnosti týmu a sledování pohybu jeho členů je nezbytné pro každou organizaci, jejíž členové se pohybují v rizikovém terénu. GINA GO byla vyvíjena společně s předními nevládními organizacemi, aby plně pokryla všechny jejich požadavky k zajištění bezpečnosti a efektivní koordinace jejich členů. To vše formou nástroje, který mají stále u sebe a pohodlně se vejde do kapsy. Ať se jedná o nouzové tlačítko, které lze okamžitě aktivovat v případě nouze, sledování polohy a zobrazení ostatních členů týmu na mapě, možnost komunikace prostřednictvím chatu nebo rychlý a snadný sběr dat v terénu. GINA GO obsahuje všechny tyto funkce a dokáže tak pokrýt veškeré požadavky neziskových organizací.  

20. 1. 2020 16 min.

Příběh vývoje GINA GO 

Naše společnost byla založena v reakci na potřeby záchranářů po zemětřesení na Haiti a více než 10 let spolupracujeme s největšími humanitárními organizacemi, OSN a záchrannými službami. Během této doby jsme velmi úzce spolupracovali s našimi partnery a naučili jsme se, jak začlenit své dlouhodobé zkušenosti do našich produktů. První verze GINA GO byla přizpůsobena jejich potřebám a téměř 5 let pomáhala řešit kritické situace po celém světě. Během této doby se však humanitární sektor výrazně změnil a je třeba vyřešit nové požadavky a problémy. Aplikace GINA GO byla od základu přepracována takaby byla mnohem rychlejší, bezpečnější a zachovala si intuitivní ovládání s komplexní sadou nezbytných funkcí. 

Výhody používání aplikace 

 

Příběhy zákazníků 

HELPCODE 

Poskytování pomoci uprchlickým táborům může být skutečnou výzvou a organizace Helpcode je průkopníky na cestě vpřed pomocí moderních technologií, jako jsou satelitní snímky a mobilní aplikace pro sledování jejich dodávek. GINA GO umožňuje sběr dat v terénu, aby bylo zajištěno, že všechny činnosti jsou řízeny správně a jejich personál je v bezpečí.  

Zde je jejich reference:  

Pro správu dodávek jsme použili aplikaci GINA GO, která umožňuje shromažďovat údaje v terénu pro zajištění vzdálené správy místa operace. Operátoři musí používat symboly, aby potvrdili úspěšné doručení dodávky. Aplikace nám tímto zjednodušuje registraci a funguje také jako monitorovací systém. Mimo jiné také obsahuje SOS tlačítko, které mohou pracovníci aktivovat v případě nebezpečí. To umožňuje okamžitá opatření v reakci na mimořádné situace. 

Zdroj: https://helpcode.org/en/humanitarian-aid-donations-support-theres-a-satellite-for-all-of-that 

https://helpcode.org/en/helpcode-speaks-at-unctad-on-big-data-and-migration 

 

Funkce aplikace 

Sledování  

Sledujte polohy uživatelů a vozidel v reálném čase. Jednotliví uživatelé jsou po přihlášení do aplikace viditelní na mapě a v případě většího počtu jsou seskupeni do clusterů. Viditelnost uživatele je v rizikovém prostředí nezbytná.   

Shromažďování a hlášení dat  

Shromažďujte údaje nebo vyplňujte dotazníky přímo z terénu, včetně fotografií informacích o poloze. Přepínejte mezi různými typy formulářů a shromažďujte jak bezpečnostní incidenty, tak projektové datové zprávy.   

Tlačítko SOS  

Umožňuje uživateli nahlásit stav nouze. Stisknutím tlačítka SOS v rizikových situacích okamžitě upozorníte bezpečnostní personál a ostatní uživatele. Posílejte krátké zvukové zprávy a informace o poloze pro rychlejší a efektivnější reakce.   

Geo-Fence a podpora SOP  

Buďte automaticky informováni při překročení nebezpečné zóny nastavené správci zabezpečení. Dostávejte upozornění pomocí SMS a e-mailem a rychle informujte své kolegy.   

Variabilita mapových podkladů  

Zobrazte si podrobné mapové údaje podle vybraného terénu nebo umístění. Využijte možnosti ukládání offline mapových zdrojů pro minimalizaci datového provozu. Díky širokému portfoliu map můžete přepínat mezi různými typy map.    

Zprávy a skupinový chat  

Posílejte individuální nebo skupinové zprávy, sdílejte svoji polohu a fotografie se svými kolegy. Rychlá komunikace mezi pracovníky v terénu zajišťuje rychlou synchronizaci s minimálním využitím mobilních dat. 

  

Vyzkoušejte si GINA GO již dnes 

Produkt je k dispozici ke stažení v Apple App Store a Google Play. Do aplikace jsme přidali demo účetdíky kterému si můžete vyzkoušet plnou funkcionalitu aplikace se všemi funkcemi. 

Výsledek obrázku pro download on google play

Aivalable on the App Store Vector Logo - Download Free SVG Icon |  Worldvectorlogo

 

často kladené otázky

Je aplikace zabezpečená?  

Použití řady šifrovacích technologií poskytuje mechanismus pro vytvoření kryptograficky zabezpečeného připojení pro každého uživatele. Zabezpečené připojení je zajištěno pomocí nejnovějších šifrovacích technologií.   

Jak aplikace ovlivňuje spotřebu baterie? 

Aplikace byla vyvinuta s maximálním důrazem na nízkou energetickou náročnost. Je provoz má tedy minimální nutný vliv na životnost baterie. V případě, že aplikace zrovna nevyužívátte lze jednoduše vypnout funkci sledování a prodloužit tak ještě více životnost baterie.   

Jak se mám přihlásit?  

Velmi snadno. Buď jednoduše naskenujte QR kód nebo zadáte svoje přihlašovací údaje   

Jaké jsou požadavky na připojení?  

Minimum je připojení EDGE rychlostí alespoň 20kbit/s. Tato rychlost dostatečná pro spuštění aplikace v online režimu a je ji možné využívat i v oblastech s nepříliš kvalitním pokrytím.   

Funguje aplikace bez datového připojení?  

Ano, díky funkci ukládání do mezipaměti může aplikace pracovat kompletně offline. Po obnovení připojení se data okamžitě nahrají.   

 

Buďte s námi v kontaktu  

Vřele uvítáme vaši zpětnou vazbu v komentářích níže, na našem Facebooku, LinkedInu nebo Youtube. Můžete se také spojit prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.